אודות החברה

אנו שמחים שבחרת לקרוא עלינו קצת :-)

ה"סיפור" אודות החברה בדרך כלל לא כל כך חשוב, אלא התוצאות שתקבל בפועל אחרי שתעבוד איתנו הם החשובות, וזה לא משנה מה נכתוב כאן ב"דף האודות".

אבל, דווקא ההתפתחות שעברה החברה שלנו מאז שהיא התחילה ועד היום יכול לעזור לך להבין מה אנחנו עושים ויותר חשוב מזה, למה אנחנו עושים את זה.

Bsite – שיווק באינטרנט החלה את דרכה באינטנרט בשנת 2006 כחברה לבניית אתרים.

פעם, כשבעל עסק הבין שהוא חייב אתר אינטרנט, היה פונה אלינו והיינו בונים לו אתר יפה, מעוצב, דינאמי, עם מערכת ניהול נוחה וכל מה שצריך.

העניין הוא שבעל העסק היה מוציא כמה אלפי שקלים טובים אבל לא הייתה לו מספיק תנועה באתר וזה לא היה מביא לו לקוחות חדשים והוא לא היה מרוצה!

אחרי זה הבין בעל העסק שהוא צריך "לקדם את האתר בגוגל" בכדי שאנשים ייכנסו לאתר ועם הזמן התמחינו בנושא והיינו מציעים לו "קידום אורגני" (SEO) ואכן היינו מצליחים לקדם את האתר שלו כך שגם מי שמחפש מילים רלוונטיות לתחום העסק יימצא אותו וגם התנועה באופן כללי באתר תעלה משמעותית.

העניין הוא שזה עדיין לא הביא לו לקוחות חדשים, ואם כן אז מעט מאד!

ואז בעל העסק הבין שהוא צריך "לפרסם" באינטרנט, בעוד מקומות חוץ מגוגל, וכך היינו מנהלים עבור בעלי העסקים מסעות פרסום ממומנים, גם בגוגל וגם רוכשים תנועה מאתרים אחרים. וכך יצא שבעל העסק היה צריך קודם כל להוציא הרבה כסף כל חודש על פרסום ועוד דמי ניהול שלנו ואז לקוות שמישהו באמת יפנה אליו בעקבות הפרסום.

בקיצור, מצאנו את עצמנו עובדים קשה ועושים עבודה טובה אבל בסוף הלקוחות שלנו, בעלי העסקים, לא היו מרוצים, כי הם לא קיבלו מספיק פניות של לקוחות חדשים…

לכן, היום אחרי כמה שנים טובות בעסק, הכל עובד אחרת.

העסק שלנו הוא לייצר פניות של לקוחות חדשים לעסק שלך!

מבחינתנו, בעל העסק לא צריך אתר, לא צריך קידום אורגני ולא צריך להוציא מראש כסף על פרסום שלא מבטיח לו תוצאות.

אנחנו לומדים את העסק, מבינים מה הוא מציע ולמי הוא מציע את זה, בונים את ההצעה הזו על גבי דף נחיתה אצלנו ומתחילים לפרסם אותו במקומות הנכונים עם הטקסטים המתאימים שיגרמו לאנשים להשאיר את הפרטים כדי שבעל העסק יחזור אליהם.

לפי דעתנו, זו הדרך הנכונה לעבוד היום, רק כך בעל העסק לא מבזבז סתם כסף מראש על פרסום שלא מביא לו תוצאות, לא מבזבז זמן על כתיבה וניהול אתר, אלא פשוט משלם רק על לקוחות שראו את המסר הפרסומי שלו, הבינו מה הוא מציע ופנו אליו לקבל עוד פרטים!

אנו מזמינים גם אותך להתחיל לעבוד בשיטה הזו וליצור איתנו קשר כאן >>>